Rezerwacje telefon lub sms: 510 654 093

Pełna oferta zabiegów

oczyszczanie wodorowe kołobrzeg salon kosmetyczny gabinet kosmetyczny kosmetyczka

Oczyszczanie wodorowe

to zabieg kosmetyczny wykorzystujący dobroczynne właściwości wodoru. Jest kompleksowy, ponieważ zapewnia skórze dogłębne oczyszczenie, odżywienie, dotlenienie i rewitalizację, działa także przeciwstarzeniowo.

Dowiedz się więcej. Sprawdź cenę.

 

mezoterapia kołobrzeg

Mezoterapia mikroigłowa

to skuteczna metoda walki z niedoskonałościami skóry m.in. objawami starzenia, przebarwieniami, płytkimi bliznami, cellulitem oraz utratą jędrności. Polecana jest także osobom, których cera wymaga odżywienia oraz nawilżenia. Podczas mezoterapii, przy pomocy mikro nakłuć precyzyjnie w głąb skóry dostarczane są substancje aktywne. Natomiast kontrolowane uszkodzenia pobudzają skórę do regeneracji.

Dowiedz się więcej. Sprawdź cenę. Kosmetyczka Kołobrzeg

infuzja tlenowa kołobrzeg

Infuzja tlenowa

polega na wtłaczaniu substancji aktywnych do głębszych warstw skóry. Zabieg jest nieinwazyjny. Cały proces możliwy jest dzięki użyciu hiperbarycznego tlenu, który wnika w głąb komórek i przyspiesza procesy regeneracji komórek. Efekty można zauważyć już po pierwszym podejściu. Skóra staje się promienna, oznaki zmęczenia zostają zniwelowane, a wszelkie drobne zmarszczki wypłycone.

Dowiedz się więcej. Sprawdź cenę. Salon kosmetyczny Kołobrzeg

peeling kawitacyjny kołobrzeg

Peeling kawitacyjny

to zabieg, który dokładnie oczyszcza skórę, usuwa zaskórniki i zrogowaciały naskórek.

Dowiedz się więcej. Sprawdź cenę. Manicure Kołobrzeg Pedicure Kołobrzeg Zabiegi na twarz Kołobrzeg

studio urody venus henna i regulacja brwi kołobrzeg

Henna i regulacja brwi

stylizacja łuku brwiowego, czyli regulacja i henna, polega na profesjonalnym nadaniu brwiom odpowiedniego kształtu, dostosowanego do budowy twarzy oraz na ich koloryzacji. Usuwamy niepotrzebne włoski, które zaburzają prawidłową linię brwi.

Dowiedz się więcej. Sprawdź cenę.

masaż twarzy salon kosmetyczny kołobrzeg

Masaż twarzy

to nic innego, jak mikrotrening dla mięśni. Regularnie wykonywany, wzmacnia je, pozwala na dłużej zachować elastyczność skóry i napięty owal twarzy. Pobudza także mikrokrążenie skórne, a co za tym idzie, również naturalne procesy regeneracyjne oraz wytwarzanie w komórkach kolagenu i elastyny.

Dowiedz się więcej. Sprawdż cenę.

studio urody venus depilacja kołobrzeg

Depilacja

to zabieg kosmetyczny polegający na usunięciu zbędnego owłosienia ciała. Skuteczna depilacja poprawia samopoczucie i samoocenę, ale także bywa niezbędna do zachowania właściwej higieny.

Dowiedz się więcej. Sprawdź cenę. Manicure Kołobrzeg Pedicure Kołobrzeg Zabiegi na twarz Kołobrzeg. Paznokcie Kołobrzeg.

pedicure kołobrzeg

Pedicure

jest zabiegiem dla skóry i paznokci stóp, stosowanym w celach kosmetycznych lub leczniczych. Odpowiednią formę pedicure’u dobiera się odpowiednio do zapotrzebowania klienta. Wykonuję czynności upiększające, a więc skracanie płytki paznokcia, malowanie lakierem czy nakładanie masek lub preparatów nawilżających skórę stóp.

Dowiedz się więcej. Sprawdź cenę.

manicure kołobrzeg

Manicure

skupia się nie tylko na upiększaniu płytek paznokci, ale także ich odżywieniu, nadaniu odpowiedniego kształtu, usunięciu zrogowaciałych skórek wokół oraz pielęgnacji. Oznacza to, iż manicure jest zabiegiem kompleksowym. Istnieje wiele technik wykonywania manicure paznokci. Bez względu na rodzaj manicure, najważniejszą kwestią jest to, aby przeprowadzany był z dbałością o szczegóły oraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej. Sprawdź cenę.